Tıbbı Sekreterler Günü Kutlandı
Tarih : 01 Aralık 2016 Perşembe 11:23Görüntüleme : 830

Tıbbı sekreterler Günü merkezimizde Kutladı.Tıbbı Sekreterlere Bir konuşma yapan Rize ADSM Müdürü Nedim TURANLI konuşmasında; Bu gün siz değerli çalışanlarımıza ait özel bir gün yani "Tıbbı Sekreterler Günü " gününüz kutlu olsun. Başarılarınızın sürekli olması ve tüm isteklerinizin  gerçekleşmesini temenni ediyorum.

Yaklaşık 9 yıldır birlikte çalışmanın memnuniyetini ve heyecanı  ile sağlık alanında önemli ve kalıcı hizmetler icra ettik.

Sağlık hizmeti sunumunda göstermiş olduğunuz gayret ,özverili çalışmalar ve kolektif birliktelik bizlerin memnuniyetini kat kat artırmaktadır.

TURANLI konuşmasında Hastalarımızın acılarına ve üzüntülerine ,mutluluklarına dokunamazsınız. Fakat acıları, Üzüntüleri ve mutlulukları yüreğinizde hissedebilir ve ona göre bir davranış sergilerseniz işte o an yüreklere dokunmuş olursunuz.

Hz. Mevlana şöyle diyor;

İnsan güzel olan yüzdür

Yüzde güzel olan gözdür

İnsanı insan yapan 

Ağzından çıkan sözdür

Yüzünüzdeki tebessüm, dudaklarınızdan dökülecek güzel sözler hastaların size olan güven ve saygısını artıracaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tıbbi sekreterler gününüzü kutluyorum, sağlıklı mutlu ve başarılı bir iş hayatı temenni ediyorum.

Konuşmanın sonun da adsm merkezi bünyesinde. çalışan tıbbi sekreterlere  Adsm Müdürü Nedim TURANLI ve Kalite Kontrol Sorumlusu Hakkı RAKICI tarafından başarı belgeleri takdim edildi.

 

 

 

 

Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi © 2016 | Tüm Hakları Saklıdır.