Rize ADSM Yeni Binasında Hizmete Başladı
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize’de hizmete giren Ağız ve Diş Sağlığı merkezimizi ziyaret etti.
Tarih : 13 Temmuz 2016 Çarşamba 15:34Görüntüleme : 518
Milletvekili Karal yaklaşık bir ay önce hizmete giren Rize Ağız ve Diş Sağlığı merkezimizdeki birimleri gezerek bilgiler aldı.

Karal’a incelemeler sırasında Rize Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tepe, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral, Ağzı ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Uğur Yıldırım eşlik etti.
 
Hastanedeki birimleri tek tek gezen Karal bu birimler ve işleyişleri hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Karal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin son derece modern ve en son teknolojiyle donatıldığını belirterek, “ Rizeli hemşerilerimiz ağzı ve diş sağlıklarıyla ilgili sorunlarında tedavilerini artık son teknolojiyle donatılmış bu hastanemizde görecekler. Hastanemiz son derece modern ve içindeki cihazlar bakımından son teknolojiyle donatılmıştır. Ağız ve diş sağlığının yanı sıra içindeki diğer birimlerle de hemşerilerimize hizmet vermektedir.” dedi
 
Karal binanın zemin artı 5 kat üzerine kurulu olduğunu ifade ederek içinde; Ağız ve diş sağlığı merkezi ile cerrahi ünitesi, toplum sağlığı merkezi, 9 hekimlik aile sağlığı merkezi, halk sağlığı laboratuarı, ana- çocuk sağlığı merkezi, verem savaş dispanseri, evde sağlık birimi, halk sağlığı müdürlüğü ve genel sekreterlik birimlerinin olduğunu söyledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi © 2016 | Tüm Hakları Saklıdır.